Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług cateringowych łączących wyśmienity smak i jakość z bardzo atrakcyjnymi cenami.

 

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową firmy.

Ceny i asortyment w ofercie systematycznej dla firm mogą być ustalane indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia oferty i warunków współpracy, w dogodnym dla Państwa terminie.

Menu dla stałych klientów ustalane jest z tygodniowym wyprzedzeniem. Możliwe też jest dostosowanie menu do indywidualnych życzeń klienta. Na życzenie wysyłamy tygodniowe menu.

Aby zapewnić najwyższą jakość posiłków, przygotowujemy je ze świeżych produktów, dlatego prosimy zamówienia składać na co najmniej 24 godziny wcześniej.

Staramy się, aby każdy klient był zadowolony zarówno z naszej kuchni, jak i z obsługi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych klientów i proponujemy wszystko w przystępnej cenie dla każdego. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i potrzeby.   


Zapraszamy do współpracy!

Ładuję...
http://fenixhotel.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/menu-bankietowe-mgk-is-151.jpglink
http://fenixhotel.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/menu-premium-mgk-is-151.jpglink
http://fenixhotel.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/menu-na-konferencje-mgk-is-151.jpglink
http://fenixhotel.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/menu-okolicznosciowe-mgk-is-151.jpglink
http://fenixhotel.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/menu-piknikowe-mgk-is-151.jpglink

Zamów catering

zamow-catering

 

tel. 17 77 10 200

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Akceptujemy karty płatnicze:
ecard

Hotel Fenix na YelpHotel Fenix na FoursquareHotel Fenix na TwitterzeHotel Fenix na Facebooku Fenix na Booking.com

Więcej informacji pod nr telefonu:

+48 17 77 10 200